Tel.   81 442 44 02
Kom. 601 366 119

PROMOCJE

WEŁNA URSA

WEŁNA URSA

 

PROMOCJA WIOSENNA!

gr. 5 - 3,17 zł/m2*

gr. 10 - 6,10 zł/m2*

gr. 15 - 8,05 zł/m2*

FAST EXTRA - ELASTYCZNA ZAPRAWA KLEJOWA DO PŁYTEK

FAST EXTRA - ELASTYCZNA ZAPRAWA KLEJOWA DO PŁYTEK

 

CENA: 28,46 zł/25kg*

 

FAST EXTRA jest elastyczną zaprawą klejową przeznaczoną do mocowania płytek gresowych, klinkierowych oraz ceramicznych na podłożach sztywnych oraz odkształcalnych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Podłożami mogą być: beton, pustaki, cegła, tynk cementowy i cementowo-wapienny, jastrych cementowy i anhydrytowy, płyty kartonowo-gipsowe i gipsowo-włóknowe, posadzki z ogrzewaniem podłogowym oraz powierzchnie pokryte folią lub zaprawą hydroizolacyjną. Dzięki dużej elastyczności może być również stosowana do klejenia płytek na balkonach i tarasach o spadku > 2%.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Zaprawa klejowa FAST EXTRA jest suchą mieszanką mineralną, modyfikowaną syntetycznymi polimerami, mrozo- i wodoodporną o zwiększonej elastyczności i przyczepności nadającą się na podłoża odkształcalne.

 

FAST NORMAL PLUS - ZAPRAWA KLEJOWA DO GRESU

FAST NORMAL PLUS - ZAPRAWA KLEJOWA DO GRESU

 

CENA: 20,33 zł/25kg*

 

FAST NORMAL + służy do przyklejania płytek ceramicznych i terakoty na nieodkształcalne podłoża takie jak, beton, jastrych cementowy i anhydrytowy, tynk cementowy i cementowo-wapienny, tynki gipsowe oraz sztywno mocowane płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe. Może być stosowany w budownictwie wewnątrz oraz na zewnątrz na powierzchniach pionowych i poziomych, w miejscach nienarażonych na wysokie odkształcenia wykładziny na skutek zmian temperatury. Istniej możliwość klejenia płytek od góry. Ze względu na jego podwyższone parametry nadaje się również do przyklejania płytek gresowych wewnątrz pomieszczeń.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Mrozo - i wodoodporna zaprawa klejowa FAST NORMAL + jest suchą mieszanką mineralną, modyfikowaną syntetycznymi polimerami, o dużej przyczepności. Dzięki swoim właściwościom jest ekonomiczna i łatwa w użyciu. Charakteryzuje się bardzo małym spływem, który umożliwia klejenie płytek od góry.

 

*Ceny netto.

 1 2 3 4 5