Tel.   81 442 44 02
Kom. 601 366 119

PROMOCJE

STYROPIAN

STYROPIAN

 

Płyty styropianowe

  • przeznaczone do wykonania izolacji termicznych
  • stanowią bardzo dobry element termoizolacyjny
  • doskonale nadają się do izolacji: murowych ścian trójwarstwowych szkieletowych ścian działowych stropodachów wentylowanychdachów krokwiowychpodłóg na legrachścian ocieplanych metodą lekką-suchą
  • różnej grubości

 

Super cena!

  • FASADA   109,75zł/m3*
  • DACH/PODŁOGA  134,14zł/m3*

 

FAST G1  -  Extra biała, elastyczna gładź szpachlowa.

FAST G1 - Extra biała, elastyczna gładź szpachlowa.

 

Zastosowanie

FAST G1 jest doskonałą masą szpachlową przeznaczoną do robót wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie. Dzięki swoim właściwościom nadaje się idealnie jako warstwa wyrównawcza pod wszelkiego rodzaju powłoki malarskie. Może być stosowana do łączenia elementów gipsowych, uzupełniania ubytków na powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Właściwości

Gładź szpachlowa FAST G1 jest gotową, suchą mieszanką wyprodukowaną na bazie mączki anhydrytowej z dodatkiem wypełniaczy i modyfikatorów poprawiających plastyczność i łatwość nakładania. Podczas wiązania nie podlega zjawisku kurczenia, a po wyschnięciu daje się łatwo obrabiać. Dużą zaletą jest wydłużony czas gotowości zaprawy do pracy oraz śnieżna biel, która zmniejsza zużycie farby podczas malowania. Może być nakładana ręcznie lub przy użyciu natrysku mechanicznego

 

CENA: 22.76 zł*

FAST SPECJAL M  -  Biała zbrojona zaprawa klejowa do styropianu i zatapiania siatki.

FAST SPECJAL M - Biała zbrojona zaprawa klejowa do styropianu i zatapiania siatki.

 

Zastosowanie

FAST SPECJAL M służy do przyklejania płyt styropianowych na wszystkich podłożach mineralnych, ceramicznych oraz do wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń budynków ETICS FAST SM i FAST SA.

 

Właściwości FAST SPECJAL M jest cementowo-polimerową zaprawą wodo- i mrozoodporną, charakteryzuje się wysoką elastycznością, paroprzepuszczalnością i wytrzymałością na obciążenia mechaniczne. Nadaje się praktycznie na każdy rodzaj podłoża budowlanego.

 

CENA: 21.99 zł !!*

*Ceny netto.

 1 2 3 4 5