Tel.   81 442 44 02
Kom. 601 366 119

kleje i zaprawy

Zaprawa murarska cementowa

Do wznoszeniu murów wewnętrznych i zewnętrznych z elementów drobno i średniowymiarowych: ceramicznych, betonowych, gazobetonowych, silikatowych, kamiennych, przy grubości spoiny powyżej 10 mm. Zaprawa ZM-cM7 nadaje się do murowania ścian piwnic i murów fundamentowych.

Zaprawa Izolbet
Zaprawa klejąca Kreisel 104
Zaprawa do styropianu Kreisel 220
Zaprawa wew. do płytek Kreisel 101

Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę klejów i zapraw klejących do glazury i terakoty firmy Kreisel przeznaczonych do stosowania na różnych powierzchniach. Zaprawy do mocowania płytek ceramicznych, są przygotowane fabrycznie w postaci suchej mieszanki spoiw, wypełniaczy mineralnych i domieszek modyfikujących. Po zarobieniu wodą tworzą jednorodną masę klejącą. Zaprawy przeznaczone są do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych o nasiąkliwości > 3% (glazury i terakoty) do sztywnych, nieodkształcalnych, dobrze przyczepnych podłoży wewnątrz i w przypadku stosowania płytek mrozoodpornych - na zewnątrz budynków, w miejscach nie narażonych na znaczące odkształcenia wykładziny na skutek zmian temperatury. Podłożami mogą być: betony zwykłe, betony na kruszywie lekkim, betony komórkowe, tynki cementowe i cementowo-wapienne, nośne tynki wapienne, tynki gipsowe i jastrychy cementowe.

W zależności od zastosowanych składników zaprawy mogą posiadać również inne cechy jak mrozoodporność, krótki czas twardnienia. Nasi pracownicy służą pomocą przy właściwym doborze zaprawy dla miejsca jej stosowania.